O mnie

Sylwester Wojda – Rzeczoznawca Majątkowy

Jestem członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Posiadam uprawnienia zawodowe Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7895 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju oraz Licencję Zawodową Pośrednika w obrocie Nieruchomościami, nr 18839, posiadam ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego.

Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu szacowania nieruchomości na Politechnice Krakowskiej. Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na kierunku Ekonomia ze specjalnością Gospodarowanie Nieruchomościami. Przez kilkanaście lat byłem związany z biznesem, w obszarze finansów, księgowości i rynku nieruchomości. Pracowałem dla największych światowych koncernów, takich jak Lufthansa, Capgemini, Electrolux czy ABB ale także dla krajowych, renomowanych biur nieruchomości. Ukończyłem dziesiątki szkoleń, m.in  Chartered Institute of Credit Managment, Lean Six Sigma, VBA, SAP czy z zakresu prezentacji biznesowych. Systematycznie rozwijam swoje kompetencje, uczestniczę w licznych szkoleniach, webinarach i kursach.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim, co pozwala mi swobodnie pracować z Państwem także przy międzynarodowych projektach

Zawodowo z  rynkiem nieruchomości jestem związany od 2011 roku.  Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorców zapewniając im rzetelną oraz kompleksową obsługę.  przy zachowaniu najwyższej staranności, zaangażowania oraz jakości wykonywanych usług.

Posiadam wiedzę i doświadczenie w zakresie gospodarki nieruchomościami którą dziele się z Klientami doradzając, przewidując i zaspakajając indywidualne potrzeby przy podejmowaniu często jednych z najważniejszych decyzji dotyczących nieruchomości. Dzięki współpracy z ekspertami z różnych dziedzin takimi jak rzeczoznawcy, radcy prawni, architekci, pośrednicy nieruchomości, doradcy inwestycyjni podejmuje się realizacji projektów wymagających wiedzy interdyscyplinarnej.

Moich klientów traktuje z najwyższym szacunkiem i uczciwością, oraz dokładam wszelkich starań by obrazowo i w przystępny sposób wyjaśnić Państwu nawet najbardziej zawiłe kwestie związane z tematyką nieruchomości. W swoich działaniach kieruję się bezstronnością, działam zgodnie z  zasadą tajemnicy zawodowej i poufności w relacjach z klientem, zapewniając profesjonalną i sprawną realizację powierzonych mi spraw.

Prywatnie jestem mężem i tatą dwójki dzieci.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Powrót do strony głównej

Sylwester Wojda

Rzeczoznawca Majątkowy